Check for Trips

Akşam yemeği ve Folklor Gösterisi ile Atina Gece Turu

Yurtdışı Turları, Atina

Detaylar

Tur Süresi:
3,5 saat

Rehber:
İngilizce

Başlangıç Saati:
20:30

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

3,5 saatlik tur ile Atina gecelerinin güzelliğine hayran kalın ve ışıklandırmasıyla birlikte Akropolis gibi şehrin en ünlü yerlerini görün. Daha sonra, halk müziği dinleyip dans gösterisini izlerken geleneksel bir Yunan restoranında özel bir akşam yemeği yiyin. 

Sizi Neler Bekliyor?

Atina’nın en popüler yerlerini kapsayan turunuzu geleneksel bir Yunan restoranında, folklor dansları izlerken yiyeceğiniz muhteşem bir yemekle kombinleyin.

Klimalı otobüsünüzle şehrin en önemli yerlerine götürüleceksiniz. Doruğunda St. George Şapeli olan Lycabettus Tepesi’nin ışıklandırmasına hayran kalacaksınız.

Panathenaic Stadyum’unda ilk olimpiyatların yapıldığı günlere zamanda bir yolculuğa çıkın, Ulusal Tiyatro’ya ve renkli kıyafetli Evzoni muhafızlarının Meçhul Asker Mezarı üzerinde nöbet tuttuğu 19. Yüzyıl Yunan Parlamento’su görme imkanı bulacaksınız.

Nümismatik Müzesi’nin ve Sanat Akademisi’nin ışıklandırılmış yüzlerini, aynı zamanda Ulusal Kütüphane’yi, üniversite binalarını ve resmi Zappeion’u görün. Olyimposlu Zeus’un Tapınağı’nın Conthian sütunlarına, zaferi temsil eden Hadrian Kemeri’ne ve muhteşem Akropolis’e hayran kalın.

Ardından, geleneksel Yunan restoranına doğru yola çıkın. Burada size hem yöreye özgü bir yemek sunulacak hem de geleneksel kostümlü dansçılar size buzuki müziği eşliğinde bir gösteri sunacaklar. 

Nasıl Giderim?

Buluşma noktası:

Key Tours Ofisi, Athanasiou Diakou 26

Ödeme Şekli

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Klimalı, sigara içilmeyen otobüsle ulaşım
  • Lisanslı rehber
  • Akşam yemeği
  • Tüm vergiler

Hariç Olanlar

  • Buluşma noktasına ulaşım
  • İçecekler
  • Bahşiş
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Athanasiou Diakou 26, Athina 117 43, Griechenland

Ek Bilgiler

  • Kişi başı 12 € ek ücret karşılığı otel transferi gerçekleştirilir. Transferi arz ederseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 359,00 TL

Tam olarak nerede?