Check for Trips

Barselona: Video Rehber Dahil Casa Batllo'ya Giriş Bileti

Yurtdışı Turları, Barselona

Detaylar

Tur Süresi:
İstediğiniz kadar kalabilirsiniz

Rehber:
Walkman rehber

Açılış Saatleri:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Gaudi'nin Passeig de Gracia'da bulunan en güzel evlerinden birini ziyaret edin. Mimarinin baş yapıtlarından birini walkman rehber eşliğinde gezerek iç mekanlarının olağanüstü güzelliğine hayran kalın...

Sizi Neler Bekliyor?

Casa Batllo 1877 yılında inşa edildi. Ancak 1904-1906 yılları arasında Katalan Mimar Gaudi tarafından tamamıyla yeniden yapıldı. Modernizmin en önemli binalarından biri olan bu ev, aynı zamanda da Barselona'nın görülmeye değer yerlerinin en ünlülerindendir. Bu arada bina UNESCO'nun Dünya Kültür Mirası'na ait olup müze olarak hizmet vermektedir.

Casa Battllo öncelikle sıra dışı cepheleriyle dikkat çekiyor. Gaudi, burada tasarladığı dizaynda Aziz George'un bir Ejderha ile savaşması ve onu yenmesini anlatan St. Geogers efsanesinden ilham alır ve modern cephelerin arkasında çeşitli formlarda birçok heyecan verici sürprizler ve detaylar bulunur.

Gaudi'nin binanın yapımında bulduğu yenilikleri ve çözümleri öğrenin ve en ince detayları keşfedin. Mekanları dolaşarak 19. yüzyıla, geçmişe gerçek bir seyahat yapın. Bir zamanlar Batllo Ailesi'nin yaşadığı muhteşem avluyu ve diğer sakinlerin oturduğu yerleri görün. Binanın en cazibeli yeri, nefes kesici güzellikteki çatı terastır. Çatı, Aziz George efsanesini devam ettirir ve meşhur Ejderha'yı canlandırır.  Aziz George'un kılıcını simgeleyen küçük haçlı kulübeyi keşfedin ve bu çok renkli şehrin nefes kesen manzarasının keyfini çıkarın.

Ziyaretiniz, ana merdivenlerin bulunduğu görkemli ön holde sona erecektir.

Nasıl Giderim?

Casa Batlló, Passeig de Gràcia, 43
Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısıyla Voucher & Group gişesine gidin

Ödeme Şekli

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Casa Batlló için bilet
  • Video rehber

Hariç Olanlar

  • Casa Batlló'ya ulaşım
  • Canlı rehber
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Passeig de Gràcia, 43, 08007 Barcelona, İspanya

Ek Bilgiler

  • Son ziyaret saati 20.00'dir. Özel etkinlik olan günlerde bina saat 14.00'te kapanır.

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Saat 9.00 - 21.00 arası (son giriş saat 20.00)


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 158,00 TL

Tam olarak nerede?