Check for Trips

Barsolona: Walkman Rehber Dahil Casa Mila'ya Giriş Bileti

Yurtdışı Turları, Barselona

Detaylar

Tur Süresi:
İstediğiniz kadar kalabilirsiniz

Rehber:
Walkman rehber

Açılış Saatleri:
Ek bilgileri inceleyiniz.

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Usta Katalan mimar Antoni Gaudi'nin meşhur binası Casa Mila'ya, halk arasında ironik olarak neden taş ocağı 'La Pedrera' denildiğini kendiniz görüp araştırarak karar verin.

Mimarlığın baş yapıtına giriş yapın ve ''Espai Gaudi'' sergisinde dünyaca ünlü mimarın hayatı hakkında daha fazla şeyler öğrenin. Çatı terasın panoromik manzarasının keyfini çıkarın...

Sizi Neler Bekliyor?

1906-1912 tarihleri arasında Gaudi tarafından inşa edilen Casa Mila, Passeig de Gracia'da bulunuyor. Bu eser, ünlü mimarın dünyaca meşhur Sagrada Familia'sına başlamadan önceki son işidir. Casa Mila, diğer adıyla 'Taş Ocağı', kireç ve kum taşlarından alışılmışın dışındaki kavisli dış cephesi ile taş ocağını andırdığı için bu ismi almıştır.

Eşsiz, emsalsiz yapısından ötürü Casa Mila, UNESCO Dünya Kültür Mirası listesine alınmıştır. Aynı zamanda da Barselona'nın en sevilen yerlerinden birisidir. Binanın çatısında olağanüstü bir müze var ve burada ünlü mimar Antoni Gaudi'nin eşsiz eseri hakkında çok ilginç bilgiler öğrenebilirsiniz.

Casa Mila'nın en cazip yeri ve Gaudi'nin gerçek mucivezi dünyası, binanın çatıdaki terasıdır. Buradaki bacalar, merdivenler ve havalandırma alanları görülmeye değerdir.

Nasıl Giderim?

Casa Milà (La Pedrera), Provença 261-265/Passeig de Gràcia 92

Ödeme Şekli

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Casa Mila için giriş bileti
  • Walkman rehber

Hariç Olanlar

  • Casa Mila'ya ulaşım
  • Canlı rehber
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

La Pedrera (Casa Milá), Provença, 261-265, 08008 Barcelona, İspanya

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.
  • Saat 9.00 - 18.30 ve 19.00 - 21.00 arası (son giriş saat 17.30 ve 20.00)


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 120,00 TL

Tam olarak nerede?