Check for Trips

Belgrad Çıkışlı Otel Transferleri ve Şarap Tadımı Dahil Novi Sad ve Sremski Karlovci'ye Tam Günlük Tur

Yurtdışı Turları, Belgrad

Detaylar

Tur Süresi:
9 saat

Rehber:
İngilizce

Başlangıç Saati:
09:00

Geçerlilik Günleri:
Pazartesi ve Salı hariç her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Novi Sad ve Sremski Karlovici'ye bir günlük gezinin keyfini sürün ve harika bölgeyi keşfedin.
Bu iki güzel şehri yakından tanıyın, tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinin ve geleneksel bir şarap evinde nefis şarapların tadına bakın...

Sizi Neler Bekliyor?

Belgrad'taki otelinizden alındıktan sonra konforlu ve klimalı bir araç ile Novi Sad istikametine gidin. İlk durağınız Belgrad'tan 70 km uzaklıktaki Milli Park Fruska Gora'dır. Burada nefes kesici güzellikteki doğaya hayran kalıp Sırbistan- Ortodox Kilisesi'nin 17 manastırını görebilirsiniz.

Hemen sonrasında Sremski Karlovci'ye gidilir. Burası Sırbistan kültürü ve maneviyatının değerli bir yeridir. Barok Patrik Sarayı, Aziz Nikola Ortodox Kilisesi, Roma Katolik Kilisesi, 1881 yılında kurulmuş ilk Sırp Lisesi olan Karlovci Lisesi ve Kütüphanesi şehrin görülmeye değer yerleridir.

Bu küçük şehir aynı zamanda şarap üretimi ile de ünlüdür. Burada geleneksel bir şaraphaneyi ziyaret ederek bölgenin şarap kültürü hakkında bilgi edinin ve yerli şarab çeşitlerini deneyin.

Akanbinde Novi Sad'a gidilir. Kent, Belgrad'a 80 km uzaklıkta, Tuna nehrinin kıyısında bulunur ve Sırbistanı'n ikinci büyük şehridir. Novı Sad çeşitli uyrukların ve etnik gurupların kaynaştığı bir yer olup modern bir Avrupa metropolü için iyi bir örnektir.

Tuna ve Zmaj Jovina Caddelerini gezin, Belediye binası, Özgürlük Meydanı, Meryem Ana ve Yeni Gotik Kiliselerini, Matica Srpska, Sinagog ve Albert Einstein'in eşi Mileva Einstein'in evi gibi daha bir çok görülmeye değer yerleri keşfedin.

Sonrasında Tuna nehrinin sağ tarafına geçin ve Petrovaradin Kalesine gidin. 17 ve 18. ci yüz yıllarda Habsburg hanedanı tarafından inşa edilen kale, Avrupa'nın en iyi korunan kalelerinden bir sayılır. Bu harika kaleye konumu dolsayısıyla ''Tuna'nın Cebeli Tarığı'' denir. Kaleden şehre ve çevreye açılan nefes kesici manzaranın keyfini çıkarın.

Geziden sonra geleneksel bir lokantada yerel yemekler tatma olanağına sahipsiniz. Belgrad'a dönerken Sırbistanın en büyük alış veriş ve Outlet Merkezin'de Indjija Moda Parkı'nda bir mola verin. Bu olanağı sevdiklerinize bir hediye almak için değerlendirin. Belgrad'a döndüğünüzde otelinize bırakılacaksınız.

Nasıl Giderim?

Buluşma yeri:
Otelinizden alınacaksınız

Ödeme Şekli

Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra ödeme talimatınız size yollanacak. Ödeme talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

 • Otel transferleri
 • Konforlu ve klimalı araçla seyahat
 • İngilizce konuşan lisanslı rehber
 • Sremski Karlovici'de şarap tadımı

Hariç Olanlar

 • Kişisel harcamalar
 • Yeme ve içme

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün önceye kadar yapılan iptallerden 50 % kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 ve daha az gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ek Bilgiler

 • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurun.
 • 6 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri eşliğinde tur'a ücretsiz katılabilirler.
 • 6-12 yaş arası çocuklara 30% indirim uygulanır.
 • Katılımcı yetersizliğinden veya hava koşulları nedeniyle organizatörünüzün turu iptal etme hakkı vardır. Bu durumda alternatif gün teklif edilir veya paranız geri ödenir.
   


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 266,00 TL