Check for Trips

Budapeşte Bisiklet Turu ve Gulaş Yemeği

Yurtdışı Turları, Budapeşte

Detaylar

Tur Süresi:
4,5 saat

Rehber:
İngilizce

Başlangıç Saati:
10:30

Geçerlilik Günleri:
1 Mayıs - 31 Ekim

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

4,5 saatlik bir bisiklet turu ile güzel Budapeşte'yi keşfedin! Şehrin Peşte ve Buda tarafına doğru ilerleyin ve manzaraları hayranlıkla izleyin.

Sakin yerlerde serinlemek için molalar verin ve tur sonunda geleneksel Macar gulaşının tadını çıkarın. Bu eğlenceli ve keyifli bisiklet turu, Macaristan'ın başkentine mükemmel bir bakış açısı sunuyor ...

Sizi Neler Bekliyor?

Tur rehberinizle buluşun ve Deák Ferenc Meydanı'nında heyecan verici bisiklet yolculuğunuza başlayın.

Güvenli ve keyifli bir sürüş sağlamak için, tur sadece parklardan ve bisiklet yollarından geçmektedir. Tur rehberiniz size ilk olarak Budapeşte hakkında ilginç bilgiler verecek ve kentin geçmişi ve gündemi ile tanıştıracaktır.

Budapeşte'nin en güzel caddesi UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan Andrássy Bulvarı'ndan Macaristan Devlet Operası'na doğru yol alın. Oradan ünlü Kahramanlar Meydanı'na geçin. Macaristan'ın en ünlü krallarının ve prenslerinin heykellerine hayran olun ve Macarların kökenleri ve geçmişi hakkında bilgi edinin.

Daha sonra pitoresk şehir parkını keşfedin ve etkileyici Macar mimarisine hayran kalacağınız Vajdahunyad Kalesi'ne ulaşın. Dönüşte, Terror Evi'ni ve ünlü Aziz Stephen Bazilikası'nı görün.

Akabinde tur sizi Tuna Nehri'ne ve Budapeşte'nin en önemli simge yapılarından biri olan Zincirli Köprü'ye götürecek.
Buda ve Peşte kıyılarının güzel manzarasının keyfini çıkarın ve meşhur Saraykale'ye devam edin. Etkileyici saray, kale bölgesindeki kale tepesinde yer alır ve Budapeşte'ye nefes kesen bir manzara sunar. Akabinde kale bölgesinin diğer yerlerini keşfedin.

Tur bitmeden önce, geleneksel Macar gulaşının (dana etli yemek) tadına bakmak için bir restorana gidin.

Nasıl Giderim?

Buluşma yeri:
Deak Ferenc Meydanı 4, kilisenin önündeki merdivenlerlerde

Ödeme Şekli

Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra ödeme talimatınız size yollanacak. Ödeme talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Bisiklet
  • Rehber
  • İkramlar
  • Gulaş yemeği

Hariç Olanlar

  • Buluşma yerine ulaşım
  • Şahsi harcamalar
  • İkramlar ve Gulaş dışındaki yeme ve içme

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün önceye kadar yapılan iptallerden 50 % kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 ve daha az gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Tur her türlü hava koşulunda yapılır. Lütfen hava durumuna göre giyininiz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 136,00 TL