Check for Trips

Budapeşte Şehir Turu

Yurtdışı Turları, Budapeşte

Detaylar

Tur Süresi:
3 saat

Rehber:
İngilizce

Başlangıç Saati
10.00, 14.30

Geçerlilik Günleri:
Her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Budapeşte 3 saatlik rehberli tur ile bin yıllık Macar tarihini öğreneceksiniz. District Kalesi'ni ziyaret edecek, Gellért Tepesi'nden şehrin manzarasını izleyecek, ünlü Central Market Hall ve Kahramanlar Meydanı ve çok daha fazlası görme imkanı bulacaksınız.

Sizi Neler Bekliyor?

Eğer kentin en önemli yerlerini görmek ve yaklaşık 1.000 yıllık Macar tarihini öğrenmek istiyorsanız bu tur tam size göre!  3 saatlik rehberli şehir turu Chain Bridge başlıyor. Tuna'nın Buda tarafını, muhteşem Parlamento Binasını ve Margaret Köprüsü'nü ziyaret edeceksiniz.

İlk durağımız bölgenin ana turistik mekanını görmek için kısa bir yürüyüş ile ulaşabileceğimiz Kale Mahallesi. Matthias Kilise'si çevredeki muhteşem manzarasını tadını çıkarmak için mükemmel bir yer.

Kale Mahallesi ziyareti Gellért Tepesi üstünde bulunan Kale'ye bir sürücü ve araç ile devam etmektedir. Buradan şehrin panoramik manzarasını izleyeceğiz. Daha sonra ünlü Central Market Hall ve şehir parkını ziyaret edip, Avrupa'nın en büyük sinagogu görmek için Peşte Elizabeth Köprüsü üzerinde seyahat edeceğiz.

Yol boyunca, ünlü Macar krallarının ve düklerin heykelleri göreceksiniz. Kahramanlar Meydanı'nda mola vereceğiz. Tur Opera Binası ve St. Stephen Bazilikası ve buradan Andrássy Caddesi'ne doğru devam ediyor.

Ödeme Şekli

Rezervasyon sonrası ödeme talimatınızı size yollayacağız. Talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Otel'den alınış
  • Ulaşım
  • Canlı rehber

Hariç Olanlar

  • Otele bırakılış
  • Giriş bedeli
  • Bahşiş

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün öncesine kadar yapılan iptallerde 50% kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Transferler için kaldığınız otelin adresini ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bildiriniz


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 163,00 TL