Check for Trips

Budapeşte: Tuna Palas'ta 1,5 Saatlik Macar Folklor Gösterisi

Yurtdışı Turları, Budapeşte

Detaylar

Tur Süresi:
1,5 saat

Başlangıç Saati:
20:00

Geçerlilik Günleri:
Konser günleri için takvimi inceleyiniz.

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Tuna Palas'ta 1.5 saatlik Macar folklor performansının tadını çıkarın ve Macar halk dansınının en mükemmel yorumlarını izleyin! Otantik dans ve müzik ile geleneksel kıyafetlere hayran kalın...

Sizi Neler Bekliyor?

Budapeşte Tuna Sarayı'nda tipik Macar kültürüyle dolu unutulmaz bir akşam geçirin. Macaristan'ın en ünlü halk topluluklarının 1.5 saatlik nefes kesen gösterilerinin tadını çıkarın. En iyi Macar halk dansları ekiplerinin üçü, müzik ve dans dolu muhteşem bir akşam sunuyor.

Muhteşem şova katılan ekipler Macar Devlet Topluluğu, Tuna Folklor Topluluğu ve Rajkó Topluluğu'dur. Her ekip geleneksel kıyafetler giyinmiş 30 dansçıdan oluşur. Mükemmel birinci kategori koltuklarınıza rahatça oturup büyülü performanslarını seyredin.

Gösterilerin her biri 40-45 dakika süren iki bölümden oluşmaktadır. Tuna Vadisi'nin eşsiz atmosferinin tadını çıkarın ve Macaristan kültürü ve geleneksel halk danslarından etkilenin.

Nasıl Giderim?

Adres:
Duna Palota, Zrinyi utca 5
Lütfen gösteri başlangıç saatinden 30 dakika önce Tuna Palas'ın gişesinde bulununuz.
 

Ödeme Şekli

Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra ödeme talimatınız size yollanacak. Ödeme talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Macar folklor gösterisi için bilet

Hariç Olanlar

  • Tuna Palas'a ulaşım
  • Kişisel harcamalar

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün önceye kadar yapılan iptallerden 50 % kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 ve daha az gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Buluşma / Kalkış Noktası

Budapest, Zrínyi u. 5, 1051 Macaristan

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 201,00 TL

Tam olarak nerede?