Check for Trips

Otelden Alınma Servisi Dahil Budapeşte Gezisi ve Parlamento Ziyareti

Yurtdışı Turları, Budapeşte

Detaylar

Tur Süresi:
4 saat

Rehber:
İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca

Başlangıç Saati:
10:00

Geçerlilik Günleri:
Pazartesi hariç her gün

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Bu kombine tur ile Budapeşte'nin en önemli görülmeye değer yerlerini keşfedin ve Tarihi Macaristan Parlamento Binası'nı ziyaret edin...

Sizi Neler Bekliyor?

Otelinizden alındıktan sonra 4 saatlik Budapeşte geziniz başlıyor. Kentin en önde gelen simgelerinden biri olan Zincir Köprü'ye hayran kalın. Margaret Köprüsü'nden Buda'ya geçerek tarihi kale semtine doğru ilerleyin ve bu önemli yeri bir yürüyüşle keşfedin.

Aziz Matthias Kilisesi ve Balıkçı Tabyası'nı görün. Burada nefes kesici Budapeşte manzarasına tanık olacsaksınız. 
Akabinde Gellért tepesine kurulmuş kaleyi ziyaret ediyorsunuz. Buradan da Macaristan başkentinin manzarası tek kelimeyle harika.

Elisabeth Köprüsü'nden Peşte semtine geçiyorsunuz. Burada Büyük Pazar'ı, Avrupa'nın en büyük sinagogunu ve pitoresk şehir parkını gördükten sonra Avrupa'nın yine en büyük termal havuzundan ve kentin hayvanat bahçesinden geçerek meşhur Kahramanlar Meydanı'na ulaşıyorsunuz. Devamında Andrassy Bulvarı'nı keşfediyor, opera ve Aziz Stefan Basilika'sını geçerek şehir merkezine doğru ilerliyorsunuz.

Burada otobüsünüzden inip Tarihi Macaristan Parlamentosu'nu ziyaret ediyorsunuz. Bu bina Londra'daki Westminster Sarayı örnek alınarak inşa edilmiş ve Macaristan'ın en büyük binasıdır. Kentin en sevilen yerlerinden biri olan parlamentoyu gezerken rehberinizin anlattıklarına kulak vererek Budapeşte'nin tarihi ve gündemi hakkında bilinmesi gereken herşeyi öğrenebilirsiniz.

Turunuz şehir merkezinde sona erecektir.

Nasıl Giderim?

Buluşma yeri:
Otelinizden alınacaksınız

Ödeme Şekli

Rezervasyonunuz yapıldıktan sonra ödeme talimatınız size yollanacak. Ödeme talimatınız size ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde ödemeyi tarafımıza yapmanız gerekmektedir.

Dahil Olanlar

  • Otelden alınma servisi
  • Konforlu ve klimalı araç ile Budapeşte turu
  • Rehber
  • Parlamento'ya giriş bileti

Hariç Olanlar

  • Kişisel harcamalar
  • Otele bırakılış

İptal Koşulları

Hizmetin gerçekleşeceği tarihten 3 gün önceye kadar yapılan iptallerden 50 % kesintili olarak ücret iadesi yapılmaktadır. Hizmetin gerçekleşeceği tarihe 3 ve daha az gün kala yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz.

  • Parlamento'ya girebilmeniz için pasaportunuzu göstermeniz gerekecektir.

  • Belirtilen fiyat Avrupa Birliği vatandaşı olmayanlar için geçerlidir. Avrupa Birliği vatandaşları 40 € öder.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 288,00 TL