Check for Trips

Bu aktiviteye şu anda rezervasyon yapılamamaktadır.

Ana Sayfaya Dön

Tekne ile Gümüldür Olta Turu

Yurtiçi Turları, Gümüldür Özdere

Detaylar

Tur Süresi:
13 Saat

Rehber:
Kaptan ve tekne personeli bulunmaktadır.

Başlangıç Saati
06.00

Geçerlilik Günleri:
15 Eylül 2017 - 15 Mayıs 2018 Cumartesi, Pazar

Minimum Kişi:
1


Genel Bakış

Rehber kaptanınız aracılığı ile tekneden balık tutmanın keyfine varacaksınız. Teknede bulunan aşçı ızgara pişirimleriniz için sizlere yardımcı olacak.

Bir rivayete göre balık tutma sevdası dünya üzerinde tedavisi olmayan nadir hastalıklar arasında yer alırmış. Kimine göre bağımlılık, kimine göre en iyi terapi yöntemi olduğu söylenir.

Deniz sevdasıyla başlayıp, mavinin derinlikleri keşfetme isteğiyle devam eder... Doğa sporları arasında yer alan balık tutma kimine göre ise sadece hobiden ibarettir. Zamanla nefes alıp vermek kadar doğal bir aktivite halini alır balık tutma keyfi...

Sizi Neler Bekliyor?

Deniz, yosun ve balık kokusu karda, kışta, soğukta her koşulda özlenilen, bazen bir olta iğnesinin hareket etmesi için saatler verilen lakin bu sevdadan bir türlü vazgeçilemeyen bir tutku halini alır...

Balık tutma sevdalılarına özel, tekne ile olta turunda Gümüldür'ün en güzel koylarında balık tutma deneyimi kazanacak, rehber kaptanınız aracılığı ile balık tutmanın inceliklerini öğreneceksiniz...

Hobinizi bir de eğlenceli bir teknede gerçekleştirdiğinizi hayal edin... 

Olta turu için rezervasyon talebinizi bizlere iletmeniz yeteri, size kalan sadece tekne, deniz, güneş ve balıklarla unutulmaz bir anı kaydetmek...

Arkadaşlarınızla birlikte bu keyfi kendi grubunuza özel yaşamak isterseniz "Grubunuza Özel, Kaptanlı Tekne ile Seferihisar Olta Turu" paketimizi inceleyebilirsiniz.

Nasıl Giderim?

Gümüldür Balıkçı Barınağı, Gözbebeği Teknesi

Ödeme Şekli

Ödemenizi varışta hizmet sağlayıcıya yapabilirsiniz. Hizmet sağlayıcının ön ödeme talep etmesini gerektiren durumlarda hizmet sağlayıcı rezervasyon sonrası sizinle iletişime geçecektir.

Dahil Olanlar

  • Sınırsız çay ve kahve ikramı
  • Yolcu Sigortası
  • Zodyak Bot

Hariç Olanlar

  • Yemek ve meşrubatlar
  • Tekneye ulaşım
  • Şahsi harcamalar

İptal Koşulları

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. İptal talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Farklı bir iptal koşulu söz konusu ise hizmet sağlayıcı sizinle iletişime geçecektir.

Buluşma / Kalkış Noktası

Gümüldür Atatürk Mahallesi, 379. Sk. No:11, 35480 Menderes/İzmir, Türkiye

Ek Bilgiler

  • Lütfen rezervasyon onay belgenizin çıktısını yanınızda bulundurunuz. 

  • Dilediğiniz yiyecek malzemelerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Teknede bulunan aşçı ızgara pişirimleriniz için sizlere yardımcı olacak.

  • Teknede alkol bulunmamaktadır.

  • Fotoğraf makinası, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi ve mayonuzu yanınıza almayı unutmayınız.


0 Değerlendirme Görüşünü Paylaş

Geri dön
Kişi Başı 55,00 TL

Tam olarak nerede?